friends for friends
PL / EN

O NAS

Jesteśmy grupą młodych energicznych osób, od wielu lat związanych z branżą reklamową. Zdobyte doświadczenie, szeroka paleta umiejętności i różnorodność kierunków kształcenia, pozwalają nam tworzyć zgrany, kompetentny i nienudny zespół.

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty dwóch niemieckich marek: KOZIOL i SENATOR oraz kolekcje innowacyjnej elektroniki z katalogu D-VICE. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami, możemy szczycić się ofertą złożoną z wysokiej jakości artykułów wykonanych z dbałością o detal, o wyjątkowym wzornictwie.  

Proponujemy Państwu czyste zasady współpracy, lojalność, elastyczny serwis, a przy tym pakiet specjalny: 
 
 
 

                               kreatywne pomysły, zwinność barakudy,
muskularne rzęsy i szczyptę pozytywnego szaleństwa!

 


  
 
 
Dlaczego FRIENDS?
  
  
Staramy się żyć w zgodzie z naszymi ideałami, zachowując równowagę między tym co oferuje nam świat, a tym co sami o nim myślimy. Nazwa firmy jest odpowiedzią na pytanie, czy w biznesie jest miejsce na przyjaźń. W każdej firmie jednym z najistotniejszych elementów wspaniałej machiny jest człowiek. Szalenie ważny profesjonalizm dopiero podszyty ludzkim spojrzeniem i zaangażowaniem staje się jej siłą. Poza pasją i podobnym krojem poglądów, jesteśmy przyjaciółmi, którzy każdego dnia wkładają 100% serca w swoją pracę.
 
 
Zależy nam na zaufaniu współpracujących z nami agencji reklamowych. Staramy się zrozumieć ich potrzeby oraz potrzeby ich klientów, by móc wspólnie tworzyć efektywne - skrojone na miarę i niebanalne pomysły.
 
 
  Zapraszamy do współpracy z pasją!


 
Warunki Współpracy z firmą FRIENDS